logo maleHlavní doménou Mittelpunktu je tour management (vyhledávání míst pro účinkování jak v ČR tak v zahraničí, jednání s organizátory akcí a veškerá administrativa s tím spojená). Dále dokáže zprostředkovat kontakt na profesionály ze všech oborů, které jsou s činností souborů a umělců spjaté a tyto služby zaštítit.

 

Zastupované divadelní soubory:

Buchty a loutky – jedinečné loutkové divadlo hrající již 25 let pro děti i dospělé, úspěšné jak v ČR tak v zahraničí, ověnčeno mnoha cenami

Divadlo b  – loutkové divadlo pro děti (v nedávné době měli premiéru loutkového celovečerního filmu Malý Pán)

Divadlo T601 – vzniklo roku 2009 jako iniciativa studentů KALD DAMU, v současné době má na repertoáru loutkové pohádky pro děti

Anička a letadýlko – založila Anička Duchaňová (Husa na provázku, Jablkoň), má na repertoáru představení pro děti i dospělé

The Tap Tap: Nefňuka – světově jedinečné představení se scénou a loutkami rozhýbanými elektrickými vozíky členů The Tap Tap

Tragédie o doktoru Faustovi – Nevšední hudebně-divadelní představení, ke kterému složil hudbu Jiří Teml

 

Zastupovaní hudebníci:

Collegium Marianum – je nositelem ocenění Mezinárodní hudební rady UNESCO. Věnuje se provádění hudby 17. a 18. století se zaměřením na české a ve střední Evropě působící autory.

Monika Knoblochová – vynikající cembalistka, držitelka řady prestižních ocenění, jeden z nejvýraznějších objevů mladé generace. /10 Jokerů časopisu Crescendo (Belgie) / 4 Diapasons (Diapason, Francie) apod.

Najponk trio – Od založení v roce 1990 formace vystupovala všech koutech světa. Najponk je držitelem dvou Andělů za Jazz a Blues (2001 & 2010)

Barati Squad – šestičlenná bubenická letka z Prahy, již několikrát úspěšně působili jako doprovodná skupina pro špičkové světové hráče jako např. Thomas Guei (Pobřeží slonoviny) a Luis Cezar Ewande (Francie)

The Villains – hrají vlastní i převzatý repertoár a vše, co hrají má jediný cíl – sebe a pokud možno i posluchače pobavit, potěšit a přispět k dobré náladě.

 

logo male

 

Mittelpunkt byl založen v roce 2015.